Kompletní úprava

Kompletní péče o pejska zahrnuje koupel včetně regeneračního zábalu, vyčesání, vysušení, stříhání, nebo trimování, péče o ouška, péče o drápky a packy a dentální prohlídku.

Ke koupelím Vašich mazlíků využívám kvalitní italskou dermatokosmetiku, která respektuje jednotlivé typy srsti. Produkty vždy míchám na míru každému pejskovi zvlášť. Tato kosmetika má široké spektrum použití  – od základní péče až po pomocnou terapii při závažných kožních onemocněních.

Kůže ošetřená kosmetikou Iv San Bernard se stane vyživenou, hydratovanou, psí kožíšek se krásně leskne, rozčesává a příjemně voní. Domácí péče mezi procedurami v salonu je potom mnohonásobně jednodušší.

V kombinaci s ozonoterapií dostává péče o psí kožichy nový rozměr.

Ozonoterapie

Ozonoterapie je perličková koupel pro psy, která funguje jako hloubkově čistící, hydratační a výživná terapie kůže.

Ozonoterapie je perličková koupel pro psy, která funguje jako hloubkově čistící, hydratační a výživná terapie kůže. Výborně působí jako pomocník při línání, kdy významně usnadní vyčesávání mrtvé srsti. Perličková koupel v kombinaci s aromaterapií uvolňuje stres a napětí ve svalech. Stejně jako u lidí tak účinkuje jako ideální relaxační program. Ozonoterapie taktéž příznivě ovlivňuje zdraví psa.

Při ozonoterapii využíváme přistroj SPA, vyvinutý firmou Iv San Bernard, který produkuje bublinky nasycené ozonem v optimálním poměru pro psy. Psí kůže absorbuje látky násobně více, než kůže lidská.

Tato metoda je pro svou účinnost velmi často metodou doporučována veterinárními dermatology.

Proč využít ozonoterapii pro psy?

 • stimuluje krevní oběh
 • podporuje tvorbu krvinek
 • blahodárně působí na zdraví kožní mikroflóry
 • pomáhá v boji proti plísním, kvasinkám, hnisavým a mokvavým zánětům kůže (pyodermatitidám), bakteriálním infekcím, alergiím, HOT-SPOTům
 • zmírňuje svědivost
 • podporuje růst nové, zdravé srsti

Pro koho je ozonoterapie vhodná

 • pro pejsky, kteří trpí kožními problémy (nejčastěji např. buldočci, buldoci, amer. staf. teriér v uměle vytvořených barevných variacích)
 • pro pejsky, kteří doma „pořád ztrácejí chlupy“ (krátkosrstá plemena – jezevčíci, buldoci, buldočci, Jack Russellové, bull plemena, středněsrstá plemena – ovčáci, pastevci)
 • pro pejsky, kterým chcete dopřát výbornou relaxační péči
 • pro pejsky, kteří mají nedostatek pohybu kvůli různým pohybovým omezením
 • pro pejsky v psychické zátěži
 • pro pejsky, kteří sportují funguje jako hydromasáž svalů (především borderky, australští ovčáci)
 • pro naháče trpící na komedony poslouží jako hloubkové vyčištění kůže
 • pro pejsky po trimování – pro vyčištění chlupových folikulů a zklidnění kůže jako prevence vzniku zánětu kůže

Dentální hygiena

Dentální hygienu a čištění psích zubů provádím zásadně BEZ SEDACE A NARKÓZY.

Dentální hygienu a čištění psích zubů provádím zásadně BEZ SEDACE A NARKÓZY. Na správnou dentální hygienu a pravidelné čištění je potřeba dbát především u menších plemen, která mají vyšší sklony k problémům se zuby a dásněmi. Čištění zubů psa by mělo probíhat v pravidelných intervalech, aby si na něj pejsek zvykl.

Ignorování dentální hygieny, aneb proč je čištění zubů vašeho psa důležité

Při zanedbání zubní hygieny může nastat několik problémů. V první fázi vzniká nepříjemný zápach z ústní dutiny. Může se rozvíjet zánět dásní, vzniká paradentóza a zuby se mohou začít uvolňovat nebo postupně vypadávat.

Vyskytuje se u vašeho psa zubní kámen?

Zubní kámen vzniká mineralizací zubního plaku a vyskytuje se v podobě žlutohnědého povlaku. Zubní kámen u psa často najdete na vnitřní i vnější straně zubů.  Pomocí ultrazvukového kartáčku se naruší struktura zubního kamene, který se následně jednoduše odloupne. 

Dásně a zuby jsou nakonec ošetřeny hojivým gelem a páníček je poučen, jak se o ně nadále správně starat.

Neváhejte, navštivte náš kosmetický salón pro psy v Prostějově a dopřejte svému čtyřnohému mazlíkovi profesionální péči. 

Zoubky je možné ošetřit pouze v případě, že není rozvinutý zánět dásní. V takovém případě Vám doporučím péči o psí zoubky u veterinárního lékaře.

Výživové poradenství

Stravu považuji za velmi důležitý faktor rozhodující o zdraví zvířete – bez kvalitní stravy pevné základy zdraví budovat nelze.

Na základě spolupráce s veterinární lékařkou MVDr. Petrou Domesovou z Frýdlantu nad Ostravicí (www.beskydvet.cz), která mi ukázala jak krmit čtyřnohé kamarády přirozeně, jsem se rozhodla pro firmu Reico Vital-Systeme, protože je mi blízká jejich filosofie a považuji jejich produkty za to nejlepší, co momentálně mohu svým i Vašim miláčkům dopřát.

Stravu považuji za velmi důležitý faktor rozhodující o zdraví zvířete – bez kvalitní stravy pevné základy zdraví budovat nelze. Navíc je strava i mocným nástrojem při léčbě zvířat.

Pokud chceme zvířeti dopřát dlouhý kvalitní život ve zdraví, je třeba, aby potrava, kterou mu poskytneme, byla v souladu s jeho přirozenými požadavky a pokud možno co nejbližší jeho přirozené stravě. Nemůžeme vždy, vzhledem k našim časovým a finančním možnostenm, dopřát pejskům čerstvou BARF stravu. Proto doporučujeme REICO, které jsme měli možnost poznat a vyzkoušet. Jsme z něj nadšeni a tuto radost chceme sdílet dále.

Můžu Vám tedy pomoci jak při krmení syrovou stravou BARF, nebo alternativou, kterou jsou za studena lisované granule a konzervy.

Řeším problémy

s obezitou

nebo naopak s přílišným hubnutím zvířat

kožní problémy způsobené nevyhovující stravou

zažívací problémy způsobené nevyhovující stravou

podpora imunitního systému pomocí úpravy stravy a produktů firmy Energy


Více o produktech firmy reico: 

Firma REICO nabízí pro Vaše čtyřnohé psí společníky stravu blízkou přírodě, sestavenou podle jejich přirozených potřeb. Proto součástí složení je nejen kvalitní maso (69 – 74 %), ale i vedlejší produkty živočišného původu (pouze v potravinářské kvalitě, žádné jatečné odpady), u některých druhů jsou v určitém menším procentu obsaženy obiloviny (celozrnné a speciálně upravené) jako zdroj minerálních a dalších hodnotných látek apod.

Bonusem produktů jsou:

 • přirozené suroviny (žádné masokostní, ani rostlinné moučky) ve vysoké kvalitě
 • vše přírodní bez jakékoliv chemie
 • unikátní minerální rovnováha s pomocí speciálně upravených mořských řas
 • řada bylinek a dalších hodnotných surovin
 • šetrné zpracování za nízkých teplot, zachovávající výživnou hodnotu a účinnost látek

+400

Psích klientů

5

Služby

+300

Klienti

12

Počet let zkušeností

Zarezervujte si Váš termín

Zarezervujte si Váš termín jednoduše on-line právě teď

Do spodní poznámky u rezervace termínu prosím uveďte plemeno psa, stav jeho srsti (případně chrupu při objednávce dentální hygieny).