O našem salonu

Salon pro pejsky By Ivson se nachází od roku 2013 v Prostějově, v budově Krajské veterinární správy Olomouckého kraje.

U klientů i jejich pejsků je oblíbený především díky poskytování kompletní péče a individuálnímu přístupu ke každému mazlíkovi.

Je vyhledávaným místem péče o domácí mazlíčky pro českou i zahraniční klientelu.

Majitelka Ivana Indrová upravuje pejsky už od roku 2007, salon v Prostějově si otevřela po vystudování Tauferovy SOŠ Veterinární v Kroměříži, kde ukončila studium jako veterinární technik.

Pravidelně každý rok navštěvuje vzdělávací kurzy v Česku i zahraničí.

Věnuje se výcviku a chovu psů, nyní má doma pejsky plemene Beauceron a belgický ovčák malinois.

Objednávat se můžete jednoduše přes náš nový online rezervační systém, nebo telefonicky.
Termín si vždy rezervujte alespoň měsíc dopředu.

 

První psí SPA lázně pro pejsky v Olomouckém kraji

Náš salón pro pejsky funguje od roku 2008 a za tu dobu se pohled na profesionální grooming změnil od základů. Dávno neplatí, že kvalitní péči a slušivou úpravu si zaslouží jen výstavní pejskové. Psi se přestěhovali ze dvora k nám, do našich domovů, kde nám dělají radost po dlouhá léta. Za tuto „službu“  si zaslouží, aby o ně bylo s láskou postaráno.

Život s čistým a voňavým pejskem je pohodlnější, a proto je pravidelná péče o psí kůži a srst tak důležitá.

Pro koho je vhodná péče v našem psím salónu

Péče je určená pro všechny, kdo ocení individuální přístup a záleží jim na zdraví a spokojenosti jejich čtyřnohého kamaráda. Dále také pro všechny páníčky, kteří rádi své pejsky udržují čisté a opečovávané.

V našem salónu pro psy je to jiné

Po dohodě, jak pejska upravíme, jej u nás můžete nechat, aby zažil trochu srandy a odpočinku. U celkové péče využíváme tzv. Day Care, kde má pejsek čas se během dne poznat s jinými psími kamarády, pohrát si a zrelaxovat se. Zaručujeme pohodovou atmosféru, individuální přístup a profesionální péči.

Ke koupelím Vašich mazlíků využívám kvalitní italskou dermatokosmetiku, která respektuje jednotlivé typy srsti. Produkty vždy míchám na míru každému pejskovi zvlášť. Tato kosmetika má široké spektrum použití – od základní péče až po pomocnou terapii při závažných kožních onemocněních.

Kůže ošetřená kosmetikou Iv San Bernard se stane vyživenou, hydratovanou, psí kožíšek se krásně leskne, rozčesává a příjemně voní. Domácí péče mezi procedurami v salonu je potom mnohonásobně jednodušší.

V kombinaci s ozonoterapií dostává péče o psí kožichy nový rozměr.

Podívejte na několik hlavních důvodů, proč svěřit péči svého domácího kamaráda právě nám.

Individuální přístup

Ke každému pejskovi přistupujeme individuálně s maximální péčí.

Komplexní péče

Zajišťujeme péči o kůži, strst, správnou stravu a jiné.

Certifikovaný groomer

Abychom byli nejlěpší, pravidelně se vzděláváme v zahraničí.
DLouholeté zkušenosti
16 let, 12 let stříhání, 6 let chov a výcvik velkých plemen.

Vaši pejsci jsou v nejlepších rukou, zde je přehled získaných certifikátů:

 • Osvědčení o absolvování odborného semináře o komerční a výstavní úpravě plemene – Dermatokosmetologie a základy SPA – Lektor MVDr. Rostislava Fábiková (Itálie)
 • 10. 6. 2010 Osvědčení o absolvování kurzu úpravy srsti psů a kosmetiky psů Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž
 • 11. 10. 2014– Šamorín (SK) – Certifikát o absolvování semináru Fantázia – farbenie, technika farbenia, creative grooming – lektor Isabella Jane Doblas Jones (Španělsko)
 • 12. 10. 2014 – Šamorín (SK) – Certifikát o absolvování semináru Pudel – salónna a výstavná úprava– lektor Isabella Jane Doblas Jones (Španělsko)
 • 27. 6. – 28. 6. 2015– Šamorín (SK) – Certifikát o absolvování semináru Trimovanie – West highland white terrier, Fox terrier, Scottish terrier, Schnauzer – lektor Juan Martinéz (Španělsko)
 • 25. 11. 2016 – Modra (SK) – Certifikát o absolvování semináru – Výstavná úprava American cocker spaniel – lektor Anna Bardysheva (BerryGrooming Rusko)
 • 26. 11. 2016 – Modra (SK) – Certifikát o absolvování semináru – Salónna úprava– lektor Anna Bardysheva (BerryGrooming Rusko)
 • 27. 11. 2016 – Modra (SK) – Certifikát o absolvování semináru – Německý trpsličí špic/ Pomeranian– lektor Anna Bardysheva (BerryGrooming Rusko)
 • 10. 10. 2017 – Modra (SK) certifikát o absolvování workshopu Dentálna hygiena – lektor Anna Kulichova (SK)
 • 17. 2. 2018 – osvědčení o absolvování odborného semináře o komerční a výstavní úpravě plemene – Dermatokosmetologie a základy SPA – Lektor MVDr. Rostislava Fábiková (Itálie)
 • 23. 6. 2018 – osvědčení o absolvování odborného semináře o komerční a výstavní úpravě plemene – Dermatokosmetologie a základy SPA 2 – Lektor MVDr. Rostislava Fábiková (Itálie)
 • 14. – 23. 8. 2018 – Moskva (Rusko) Certificate of attendance – European grooming international course, lectors – Anna Bardysheva, Ekaterina Chebotareva, Tatyana Tityaeva
 • 3. 11. 2018 – osvědčení o absolvování semináře – Základy veterinární dermatologie a přístup salonů k určitým kožním problémům – lektor MVDr. Rostislava Fábiková (Itálie)
 • 3. – 10. 2. 2020 – Belgrade (Srbsko) Royal Groom Academy – Express school – lektor – Anna Bardysheva (BerryGrooming Rusko)

Zarezervujte si Váš termín

Zarezervujte si Váš termín jednoduše on-line právě teď

Do spodní poznámky u rezervace termínu prosím uveďte plemeno psa, stav jeho srsti (případně chrupu při objednávce dentální hygieny).